Kara Sevda'da Kemal, Ozan'ın ölümünün peşine düşüyor

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda'da bu hafta Kemal, Ozan'ın ölümünün ardındaki sır perdesi aralamak üzere harekete geçer.

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın bu akşam yayınlanacak 40. bölümünde, Nihan, Emir için sürpriz bir doğum günü partisi organize eder.

Başrollerinde Burak Özçivit (Kemal) ve Neslihan Atagül'ün, (Nihan) oynadığı Kara Sevda'da nefesleri kesecek bir bölüm izleyicileri bekliyor.

KEMAL DAHA DA HIRSLANIYOR

Deniz’in kendi kızı olmadığına inanan Kemal, bu akşam yayınlanacak bölümde, yaşadığı hayal kırıklığıyla savaşını hızlandıracak. Emir'e darbe vurmak isteyen Kemal, Emir'in doğum gününe hiç beklenmedik bir anda dahil olacaktır. Her dakikası büyük sırların ve hesaplaşmaların tam ortasında geçecek olan bu davetin en renkli şovu ise Nihan'a ait olacaktır. Nihan'ın Emir'e vereceği sürpriz hediye herkesin üstünde yepyeni bir şok etkisi yaratacak.

EMİR, NİHAN'IN TUZAĞINA ADIM ADIM DÜŞMEKTEDİR

Nihan’ın verdiği beklenmedik davet, herkes için sürpriz olur. Nihan’ın göz alıcı güzelliği ve hediyesi ile büyülenen Emir, Nihan’ın tuzağına adım adım düşmektedir. Ozan’ın ölümüyle ilgili şüphelerinin peşinden giden Kemal içinse bu davet, peşinde olduğu delile ulaşması için en kritik virajdır.