Kaleden düşüp ölen adamın görüntüleri kameralarda

Şanlıurfa kalesine fotoğraf çektirmek için çıkan adamın düşerek hayatını kaybettiği anlar kameralarda....

Tarihi Şanlıurfa kalesine çıkıp doğum günü olması sebebi ile fotoğraf çekmek isteyen Halil Dağ düşerek hayatını kaybetmişti. Talihsiz adamın olay anında yaşadıklarının görüntüleri ortaya çıktı.

Dengesini kaybetti

Önce kayanın üzerinden yere atlayan Halil Dağ, dengesi kaybederek yaklaşık 20 metre yüksekten düştüğü görülüyor. Olay anı ise bir arkadaşı saniye saniye cep telefonuyla kaydetti.

Olay anı kameralarda

Yeni yılın ilk gününde yaşanan olayda Şanlıurfa'daki bir pasajda telefon dükkanı işleten 38 yaşındaki Halil Dağ, doğum günü için şehir dışından gelen arkadaşları ile tarihi kaleye çıktı. Arkadaşlarına kaleyi gezdiren Dağ, fotoğraf çektirmek için düştüğü yerin hemen yakınındaki bir kayanın üzerine çıktı. Arkasına Balıklıgöl'ün manzarasını almaya çalışan Dağ, dengesini kaybederek yaklaşık 20 metre yüksekten yere çakıldı.

Hayatını kaybetti

Olay sırasında ağır yaralanan 8 çocuk babası adam Halil Dağ isimli talihsiz adam, çağrılan ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.