Kadıköy'de terör operasyonunda çatışma çıktı: 1 ölü

İstanbul Kadıköy'de Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyon sırasında şüpheliler ve polis arasında çatışma çıktı. Bir şüpheli öldü.

İstanbul Kadıköy'de, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bir adrese operasyon düzenledi. Operasyon sırasında polis ile şüpheli veya şüpheliler arasında çatışma yaşandığı belirtildi. Yaşanan çatışma sonucu evde bulunan bir şüpheli hayatını kaybetti.

Çatışma sırasında 1 şüpheli hayatını kaybetti

Kadıköy Koşuyolu Mahallesi Betül Sokak üzerindeki bir sitede bulunan bir adrese gece 00.00 sıralarında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, operasyon düzenledi. Operasyonda polis ile evde bulunan şüpheli yada şüpheliler arasında çatışma çıktığı belirtildi. Çıkan çatışmada bir şüpheli hayatını kaybetti. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis, bölgeyi güvenlik çemberine aldı. Çatışmanın olduğu bölgeye yaya ve araçlar alınmadı.

Olay Yeri İnceleme ekipleri ve Cumhuriyet Savcısının, ceset ve olay yerindeki incelemeleri saat 05.00 sıralarında tamamlandı.

Operasyonun içeriği hakkında henüz bilgi alınamadı

Ceset zırhlı araçlar eşliğinde otopsi için Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Öte yandan, ceset getirilmeden önce Adli Tıp Kurumu önünde güvenlik önlemi alınırken bir toplumsal müdahale aracı TOMA'nın da hazır bekletildiği görüldü. Olayla ilgili soruşturma sürerken operasyonun içeriği ve detayları hakkında bilgi verilmedi. (Hürriyet)