iPhone 8'in 'Ayna' Tasarımı Ortaya Çıktı!

Iphone 8 ile ilgili son dönemlerde daha fazla sızdırma yaşanırken Iphone 8’in ayna tasarımının ortaya çıktığı belirtildi.

Iphone 8 için paylaşılan yeni görüntülerde 4 ana renk kullanılacağı öğrenildi. Özellikle 4 renkten bir tanesi ise dikkat çekici. Ayna benzeri bir tasarıma sahip olan telefon böylece görünümünden ziyade çevresindeki ışıkları yansıtacak ve kişilerin telefonu daha çok ayna gibi kullanmasını sağlayacak.

Sızdırma Sağlam Yerden

Sızdırmaları ile ünlenmiş Benjamin Geskin tarafından yapılan yeni sızdırmalarda bu yeni özellik ile ilgili detaylar paylaşıldı. Açıklamalarda Iphone 8 modelinin dört farklı renk ile geleceği kesinlik kazanırken, özellikle iPhone 6s modelinde de görüldüğü gibi ayna benzeri bir tasarımın olduğu, tasarımın iPhone 8’de de uygulanacağı belirtildi.

iPhone 8’de kullanılacak olan diğer üç renk için ise şu ana kadar herhangi bir sızdırma yapılmış değil. Fakat yapılan tahminlere göre bu üç renk jet siyah, siyah, gümüş, altın, altın gül ve kırmızı renk arasından seçilecek. Yapılan bu paylaşımlarda özellikle telefonun etkileyici bir tasarıma sahip olduğu görülürken, Iphone 8 için sızdırmaların doğru olması halinde en çok satan modelin ayna modeli olması bekleniyor.

Eylül ayı itibariyle tanıtılması beklenen Iphone 8 modeli özellikle satışa çıktıktan sonra yeniden tüm mobil sektörde büyük bir fark yaratacak.