Iphone 8’deki Kablosuz Şarj Teknolojisiyle İlgili Yeni Gelişme

Iphone 8 modelinde yer alması beklenen kablosuz şarj teknolojisi ile ilgili önemli sızdırmalar yapılmaya devam ediyor.

Iphone 8 modeli ile ilgili özellikle son dönemlerde çok fazla sızdırma olurken yeni sızdırmalar telefonun kablosuz şarj teknolojisi ile ilgili oldu. Özellikle yeni telefonda kablosuz şarj teknolojine yer vermesi beklenen marka, bu konuda oldukça iddialı bir hale gelebilir. Üstelik yeni yapılan sızdırmalar ile birlikte markanın bu konuda net bir şekilde üretimi yapacağı da paylaşıldı. Bu açıdan önümüzdeki günlerde yapılacak yeni sızdırmalar ile birlikte markanın bu konudaki hedefleri ve ne durumda olduğu net bir şekilde öğrenilebilir.

Şarj Teknolojisi Dikkat Çekiyor

Bugüne kadarki süreç içerisinde herhangi bir detayın paylaşılmaması ise bu konuda en çok yeni teknoloji hakkında farklı soru işaretlerinin oluşmasını sağladı. Açıklamalarda özellikle kablosuz şarj teknolojisinde Apple Watch örneğinde olduğu gibi temas üzerinden şarj alma durumunun olabileceği ifade edilirken, markanın bu konudaki çalışmalarını çok gizli tutmaya çalıştığı ifade edildi.

Yeni özelliğin paylaşılmasını istemeyen Apple, bu konuda kapalı KAPILAR ardında üretimlerini sürdürürken, özellikle önümüzdeki dönemlerde marka için yapılacak sızdırmalar yeni teknolojinin öğrenilmesini sağlayacak.

Eylül ayında tanıtılması beklenen cihaz özellikle piyasaya sen olduktan sonra beklentileri karşılaması halinde büyük bir ilgi görebilir