iPhone 8 Renkleri Sızdı

Iphone 8 ile ilgili son günlerde önemli sızdırmalar yapılırken yeni sızdırmalarda yeni telefonların renkleri ortaya çıktı.

Apple iPhone 8 modeli ile ilgili geliştirmelerine devam ediyor. Konu ile ilgili yapılan son paylaşımlardan Iphone 8’in farklı renklerde olacağı, bu renk versiyonlarının da sızdırıldığı öğrenildi. Net görüntüsünü sunan videonun ardından tasarım detaylarının da ortaya çıkması, Iphone 8 modelinin hazırlıklarının tamamlandığını da gösterdi.

iPhone 8 Hangi Renklerde Olacak?

Apple, bugüne kadar sızdırama olmaması adına yoğun bir şekilde çalışsa da yapılandırmalar ve paylaşımlar hala önlenemedi. Paylaşılan yeni fotoğrafların gerçek Iphone 8 modellerine ait olduğu düşünülüyor. Bu bakımdan yapılan paylaşımların ardından çok kısa bir süre sonra Iphone 8 modeli gündemde konuşulmaya başlandı.

Sızdırılan görüntülerin doğru olması halinde iPhone 8 modelinde 3 farklı renk seçeneği olacak. Bu renk seçeneklerinde ise beyaz, altın ve parlak siyah yer alacak. Önceki versiyonlar ile benzer bir tasarıma sahip olacak iPhone 8 bazı noktalarıyla bir önceki versiyonlarından ayrılabilir.

Yapılan sızdırmalar Iphone 8 ile ilgili başka bir özelliği daha ön plana çıkarırken, bu konuda çok güvenilir kaynakların sızdırmalar yapması tüm dikkatlerin üzerine çevrilmesini sağladı. Bugüne kadar Iphone 8 ile Apple cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki aylarda yapılacak tanıtımlar bu konuda tüm gerçekleri ortaya çıkaracak.