iPhone 8 Ne Zaman Gelecek?

Apple tarafından piyasaya sunulacak Iphone 8 ile ilgili yeni iddialar gündemde.

Uzun zamandan beri Iphone 8’in ne zaman piyasaya sunulacağı ve yeni telefonda yer alacak özellikleri ile ilgili detaylar merak edilirken bu konuda yeni iddialar gündeme geldi. Özellikle uzun zamandan beri büyük bir soru işareti olarak görülen tanıtım tarihi ile ilgili yapılan son sızdırmalar bu konuda iddiaları güçlendirdi.

Eylül ayında yapılması beklenen etkinlik, 17 Eylül tarihi itibariyle gerçekleşecek. Bu açıdan iddiaların doğrulanması halinde kullanıcılar 17 Eylül günü Apple'ın yeni ürünlerini görme fırsatı elde edecek. Üstelik yapılan paylaşımlarda tanıtımında yer verilecek telefonlar için de önemli bilgiler paylaşıldı.

3 Model Tanıtılacak

Açıklamalara göre tanıtılacak telefonlar 3 farklı model olacak. iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus bu tanıtımlarda duyurulacak. Bu açıdan bakıldığında özellikle 17 Eylül tarihinde yapılacak etkinlik Apple adına oldukça dikkat çekecek.

Üç farklı model ile kullanıcılara sunulması planlanan telefonların nasıl fiyatlandırılacağı, telefonlarda hangi özelliklerin olacağı yapılan sızdırma sonrasında merak edilmeye başlandı Bugüne kadar geçen süre içerisinde Apple kullanıcılara yönelik cazip fırsatlar sunarken, bu fırsatlar arasından üç farklı modelin yer alacak olması, markanın daha fazla dikkat çekmesini sağlayacak.

2016 yılı içerisinde gerçekleştirilen etkinlik 7 Eylül tarihinde yapılmıştı. Özellikle markanın Eylül ayı yakınlarında tanıtımı yapması beklenense de bu konuda bugüne kadar yapılan paylaşımlar ile birlikte net bir tarih verilmemişti. Bu bakımdan net bir şekilde paylaşılan yeni bilgiler Apple kullanıcıları adına heyecan yaratmış durumda.