iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?

Apple tarafından piyasaya sunulacak iPhone 8 ile ilgili önemli detaylar gelmeye devam ediyor.

iPhone 8 için kullanıcıların pek çok farklı soru işareti bulunurken, yapılan sızdırmalar ile birlikte pek çok farklı sorun ortadan kaldırılıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalar ile birlikte özellikle iPhone 8 modelinde yer alacak özellikler netleştirilirken,yeni sızdırmada telefonun nasıl görüneceği paylaşıldı.

iPhone 8 Nasıl Olacak?

Yapılan paylaşımlar ile birlikte telefon tasarımı noktasında tüm soru işaretleri giderilirken, tasarım kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni topladı. Özellikle onuncu yıla özel olarak piyasaya sunulacak olan bu yeni telefonlar, kullanıcıların pek çok farklı beklentisini karşılayabilecek düzeyde olacak. Bu açıdan teknik özelliklerin yanı sıra tasarımda da şu an için sınıfı geçmeyi başarmış olan marka, kullanıcılardan olumlu sonuçlar almaya devam ediyor. Yapılan soruşturmalar ile birlikte yeni bir video daha paylaşıldı.

Videoda iPhone 8 tasarımı ve detayları hakkında önemli bilgiler ön plana çıkarıldı. Bu bakımdan dileyen kişiler yapılan sızdırmadaki videoyu izleyerek telefon için daha fazla bilgiye erişebilir. Apple tarafından Sonbahar aylarında piyasaya sunulacak olan telefonun sızdırmalarda görüldüğü gibi farklı bir tasarım ile sunulması beklenirken, bu tasarımlar sonrasında kullanıcının yeni telefona nasıl bir ilgi göstereceği ve telefonun satış rakamlarının nasıl olacağı oldukça merak uyandırıyor.