iPhone 7 ön siparişe açıldı

Apple’ın son gözdeleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus n11.com üzerinden ön siparişe açıldı.

Apple 7 Eylül Çarşamba merakla beklenen yeni ürünleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı merklıları için tanıttı. n11.com internet alışveriş sitesinden yapılan açıklamaya göre, sitede ön siparişe açıldı.

Daha çok renk seçeneği ve toz geçirmeme özelliği

2 farklı siyah renk ile gelen 7 ailesi, Jet Black ve Black modelleriyle satışa sunuluyor. Gri, altın ve pembe renk seçenekleri de bulunan iPhone7 serileri su ve toz geçirmiyor.

Çift kamera desteğinde üstün kalite

HD çözünürlüğünde görüntü alabilen 7 megapiksellik ön kamerası ve 12 megapiksellik arka kamerası ile iPhone 7, 12 megapiksellik ön ve arka kamerasıyla iPhone 7 Plus, çift kamera desteğini büyük kaliteyle sunuyor.

Daha uzun pil ömrü

Yeni A10 çip sayesinde, bir önceki model olan iPhone 6'ya göre işlem hızının 2 kat, grafik hızının da 3 kat daha hızlı olacağı, yeni modellerin "3D Touch" özelliklerine ve daha önceki iPhone'lara göre en uzun pil ömrüne sahip olacağı duyurulurken, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'larda artık stereo hoparlörler bulunuyor. E-ticaret platformu n11.com’da ön siparişe açılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ilk sahiplerini bekliyor.
AA