IOS için Google Earth Uygulaması Güncellendi

Google Earth için iOS sürümüne yönelik bir güncelleme geldi. İşte güncelleme ile ilgili detaylar.

Google, Google Earth iOS uygulamasını birkaç özellikle güncelledi. Yeniden tasarlanan iPhone ve iPad uygulaması, Voyager, 3D haritalar ve daha birçok yeni interaktif öykü özelliklerini içeriyor. Güncellemenin üzerinden az bir süre geçmesine rağmen kullanıcılar şu anda Google Earth için iyi dönüşler almayı başarmış durumda.

Google Earth’te Neler Yeni?

Voyager özelliği, müzeler ve yer işaretleri hakkında bilgilerle dünyanın dört bir yanından etkileşimli hikayeleri gösterecek. Google Earth artık 64 bit iPhone ve iPad CPU'ları için de destek alıyor. Böylece iOS 11'de çalışmaya uyumlu halde. Ayrıca, Google Earth uygulaması şu an yeni "Bilgi Kartları"nı da kullanacak. Bulunduğunuz yer ve yerler hakkında gerçekleri ve ayrıntıları anlatan bilgi kartları, böylece kişilerin bilgi almasını sağlayacak. Ayrıca herhangi bir açıdan herhangi bir yeri görmek için 3B düğmesiyle 3D Görünüm arasında geçiş yapabilirsiniz.

Google, "Çocuklu Paris" ve "Rio de Janeiro'nun Sahili Ötesinde" başlıkları dahil olmak üzere, Seyahat kategorisi altında 17 il için günlük güzergahlar da artık Google Earth dahilinde. Google, sekiz dilde 140'dan fazla öykünün sisteme eklendiğini bildirirken, şu andan itibaren güncelleme ile birlikte tüm bu özellikler kullanılabilecek. Google Earth, iOS öncesinde benzer bir güncellemeyi Android için almıştı.