İlker Kaleli'den 'Bitiyoruz Albayım' hatırlatması

Ekranlara veda etmeye hazırlanan Poyraz Karayel'in başrol oyuncusu İlker Kaleli sosyal medyadan dizinin son 3 bölümü olduğunu hatırlatarak izleyenleri duygulandırdı.

3 bölüm sonra ekran macerasına son vermeye hazırlanan Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncularından İlker Kaleli Twitter ve Instagram hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sevenlerini ve dizinin sıkı takipçilerini bir kez daha üzdü.

Sosyal medya üzerinden dizinin sürmesi için kampanyalar başlatan izleyiciler Kaleli'nin paylaşımıyla dizinin kısa sürede bitecek olmasından dolayı yaşadıkları hüznü bir kez daha hatırladılar. Sıra sıra set ekibi ve dizinin oyuncularından veda mesajları gelirken Kaleli de Albay ve Poyraz arasında sık sık geçen 'bitiyoruz albayım' ifadesini paylaşarak dizinin kısa sürede sona ereceği bilgisini paylaştı.

Twitter hesabında paylaştığı 'bitiyoruz albayım' yazan duvarın fotoğrafının üzerine de 'son 3' yazan Kaleli dizinin son bölümlerinin yayınlandığını da ifade etmiş oldu.

Dün akşam 80. bölümüyle ekranlardaki yerini alan Poyraz Karayel 7 Ocak 2015 tarihinde başladığı ekran macerasına 1 Mart 2017 tarihinde son verecek. Dizi önümüzdeki hafta 81. bölümüyle 1 Mart gecesi de beklenen final bölümüyle seyirciyle buluşacak.

Star Gündem