İçerde, Şili televizyonlarında gösterilecek

Show TV'nin reyting rekorları kuran yeni dizisi 'İçerde'den transfer haberi geldi. Dizi, Ay Yapım'ın 3 diğer projesi ile birlikte Şili televizyonlarında izlenecek.

Ay Yapım'ın rekortmen dizisi 'İçerde', Türkiye’de hem reytingleri hem de sosyal medyayı sallarken dünya televizyonlarının da dikkatini çekmeyi başardı. Fransa’nın Cannes şehrinde devam eden MIPCOM’dan kısa süre önce gelen habere göre Şili’deki televizyon kanallarından Mega, Ay Yapım’ın dört yapımının yayın hakkını satın aldı.

Milliyet’in haberine göre Ay Yapım’ın yeni dizilerinin dağıtımı için anlaştığı Ecco Rights ile anlaşma imzalayan Mega’nın yayın hakkını aldığı yapımlardan ilki başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor’un olduğu İçerde (Insider) oldu.

CESUR VE GÜZEL, BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK, Fİ Pİ Çİ

Kanal, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde olduğu, kasımda başlayacağı açıklanan yeni dizi Cesur ve Güzel’i (Brave and Beautiful), hazırlık aşaması devam eden, Kerem Bursin ile Gürkan Uygun’un başrollerinde olduğu Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Akilah Azra Kohen’in yazdığı Fi Pi Çi üçlemesinin hakları da anlaşmaya portföyüne kattı.