Huawei P10 İçin Yeni YouTube Videosu Yayınlandı

Huawei P10 için yapılan yeni tanıtımlar kapsamında Youtube’da yeni bir teaser yayınlandı.

Uzun zamandır beklenen amiral gemilerinden birisi olan Huawei P10 serisi, oldukça dikkat çekiyor. Huawei P10 ve Huawei P10 Plus olarak piyasaya sunulacak yeni amiral gemisi bugüne kadar pek çok farklı sızdırma ile gündeme gelirken, şimdi teaser da yayınlandı.

Huawei Resmen Yayınladı!

Huawei Mobile resmi YouTube hesabı üzerinden paylaşılan yeni video, bu konuda oldukça önemli bir gelişme sağlamış durumda. 20 saniyelik bir teaser videosunu yayınlayarak paylaşan Huawei, bu video ile yeni amiral gemisi için beklentileri ve heyecanı daha da arttırdı. Yeni tanıtımlarda geçen yıl Huawei P9'da gördüğümüz ikili kamera kurulumu özellikle vurgulanırken, "Dünyanın sizi nasıl gördüğünü değiştirin" gibi tanımlamalar kullanıldı.

Tanıtımlarda üst tarafta firmanın logosu yer alırken, alt tarafta "Barcelona 26.02.17" ibaresi yer alıyor. Bu açıdan hazırlanan videonun İspanya’nın Barcelona şehrinde yaklaşmakta olan Mobil Dünya Kongresi için olduğu anlaşılıyor.

Huawei P10 için yapılan tanıtımda kamera özelliklerinin çok daha iyi olacağı ve kişilerin daha iyi bir deneyim elde edebileceği belirtiliyor. Bu bakımdan cihaz için yapılan tanıtımlar sonrasında en çok merak edilen detaylardan b ir tanesi de Huawei P10 ve Huawei P10 Plus modelinde kamera performansı olacak.

Huawei P10'da 5.5 "ekran, Huawei'nin kendi işlemcisi olan Kirin 960, 4GB veya 6GB RAM olacak. Ayrıca Huawei P10 modelinden daha üstün olacak Huawei P10 Plus modeli de gelecek.

Tanıtım ise şöyle;