Hakkari'de 4 PKK mensubu daha etkisiz hale getirildi

TSK’dan yapılan açıklamaya göre Hakkari Han Tepe’deki 4 terörist etkisiz hale getirildi.

Sözcü’nün haberine göre Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) 4 PKK’lı teröristi etkisiz hale getirdi. Ağustos ayının başından bu yana Çukurca, Dağbaşı Tepe, Kale tepe ve han tepe bölgesinde ele geçirilerek etkisiz hale getirilen teröristlerin sayısı 224’ü buldu. 4 Ağustos 2016 tarihinden bu yana Hakkari genelinde etkisiz hale getirilen teröristlerin sayısı ise 343 olarak kayıtlara geçti.

Hakkari Valiliği sorumluluk bölgesinde tüm güvenlik güçlerinin etkin koordinasyonu ile birlikte devam ettirilen terörle mücadele harekatına başarılı bir şekilde devam edildiği söylendi.

TSK’nın süreçle ilgili yaptığı son açıklamalardan elde edilen bilgilere göre bölücü terör örgütü PKK mensupları tarafından Han Tepe’ye bulunulan saldırıda 4 terörist ele geçirildi.

4 PKK’lı teröristi etkisiz hale getirdi. Ağustos ayının başından bu yana Çukurca, Dağbaşı Tepe, Kale tepe ve han tepe bölgesinde ele geçirilerek etkisiz hale getirilen teröristlerin sayısı 224’ü buldu. 4 Ağustos 2016 tarihinden bu yana Hakkari genelinde etkisiz hale getirilen teröristlerin sayısı ise 343 olarak kayıtlara geçti.
Sözcü