Hakan Şimşek 'Pire' ile döndü

Pop müziğin yükselen isimlerinden Hakan Şimşek müzik dünyasına yaz single çalışması 'Pire' ile döndü.

Pop müzik piyasasının yükselen ismi Hakan Şimşek bu sefer ‘Pire’ adlı single çalışması ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Söz, müzik ve düzenlemenin Uğur Balcı’ya ait olan şarkının klip çekimleri Ümraniye Platolarında gerçekleşti. Klibin yönetmenliğini Kadir Yücel üstlendi.

Yaklaşık 8 ay önce çıkardığı ‘Bilmukabele’ maxi single’ı ile adından söz ettiren Hakan Şimşek bu sefer ‘Pire’ şarkısıyla adından söz ettiriyor.

Hakan Şimşek şunları söyledi: “Bir önceki albümümüz yoğun ilgi gördü, çok sevildi. Bu yaz hem sevenlerimize hem de müzikseverlere yaz boyu dillerin düşmeyecek melodi ve sözlerle süper bir single hazırladık. Biz bu single hazırlarken çok keyif aldık, umarız sevenlerimiz de dinleyenlerimiz de keyif alarak dinliyorlardır. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki şuana kadar gelen tepkilerden de oldukça mutluyuz. Tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyoruz. “ dedi.

HAKAN ŞİMŞEK KİMDİR?

Hakan Şimşek, 12 Ağustos 1985 İstanbul doğumlu. Müziğe ilk adımlarını orta öğrenim yıllarında kurduğu müzik grubunun solistliğini üstlenerek attı. O yıllardan başlayarak Türkiye genelinde konserler verdi, sahne aldı. Sahne yaşamı ve konserlerinde, kendine özgü sesi ve yorumu ile bir hayran kitlesi yaratan Hakan Şimşek, ilk albüm 'Bilmukabele'yi Temmuz 2016’da çıkardı.

Pire Künye:

Söz – Müzik: Uğur Balcı

Düzenleme: Uğur Balcı

Gitar: Caner Güneysu

Keman: İstanbul Strings

Perküsyon: Onur Çiçek

Ud: Can Kandaz

Vocal: Uğur Balcı

Mix Mastering: Emre Kıral