Gupse Özay'dan Rihanna'ya gönderme

Gupse Özay, son günlerde kilolarıyla gündemde olan dünya starı Rihanna için, "Ben ona kilo al demedim, alırsan iyi olur dedim" notuyla gönderme yaptı.

Valerian and the City of a Thousand Planets (Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu) filminden Bubble karakterini canlandıran Rihanna son zamanlarda kilolarıyla gündemde.

Filmin Londra galasında giydiği kırmızı kıyafetle hayranlarını ikiye bölen ve daha önce de
‘Rihanna şişman olmayı yeni bir trende mi dönüştürecek?’ eleştirilerine kulaklarını tıkayan Barbadoslu şarkıcı, kıyafet tercihleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Türkiye'de de benzer bir tartışma Hadise üzerinden devam ederken Gupse Özay, konuya uzak kalmadı.

Deliha 2 filminin hazırlıklarına başlayan ünlü komedyen Instagram hesabından Rihanna'nın City of a Thousand Planets (Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu) filminin Paris galasında çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

Özay, Rihanna'nın fotoğrafının altına şu notu düştü: "Rihanna'nın bir anda bu kadar kilo almasının sebebi olarak 'Deliha' filminde oynayacak olması söylentisi var... Arkadaşlar daha hiçbir şey net değil. Ben ona kilo al demedim. Alırsan iyi olur dedim... Kendisi acele etmiş. Ben netleşince haber edicem.."

Deliha 2'de oynayan ve aynı zamanda senaristliği ile yönetmenliğini yapan Özay, film ile ilgili hazırlıkların başladığını Instagram hesabından duyurmuştu.

NTV