Günlük 6 TL taksitle bayram kredisi fırsatı

Kurban Bayramı gelmeden önce birçok banka bu dönemdeki ihtiyaçların karşılanabilmesine destek olmak için kredi kampanyaları geliştirdi.

Bu yıl Kurban Bayramı’nın hemen ertesinde okullar açılacak. Haliyle hem okul hem de bayram masrafları aynı döneme denk gelmiş olacak. Müşterilerinin bu dönemdeki artan nakit ihtiyaçları için kredi kampanyaları düzenleyen bankalar her bütçeye uygun vade, faiz oranı ve ödeme seçenekleri de sunuyor.

Birçok banka hem Kurban Bayramı dönemi hem de okula dönüş dönemi için oluşabilecek nakit ihtiyaçlarına yönelik bayram kredisi desteği sağlıyor.

Birçok bankanın geleneksel hale getirdiği kampanyalar ile tüketicilere birbirinden farklı vade, faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle finansman desteği sunuluyor.

Kurban Bayramı alışverişi, kurbanlık masrafı, 9 günlük bayram tatilinde seyahate çıkmayı planlayanlar için ulaşım ve otel masrafları ile bayram sonrasında başlayan okullar için yapılacak harcamaların, vatandaşların bu dönemdeki nakit ihtiyaçlarını artırması beklenirken, bankalar da düzenledikleri kredi kampanyalarıyla bu ihtiyaçlara çözüm sunuyor.

Bayram kredisi kampanyalarında günde 6 TL taksit ve 3 ay erteleme gibi çeşitli seçenekler ön plana çıkıyor.

AA