Google Pixel 2 İle İlgili Detaylar Geldi

Google Pixel 2 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte konuyla ilgili detaylar.

Google bu yıl Pixel akıllı telefonlarının halefini tanıtacak. Bugüne kadarki süreç içerisinde telefonun görüntüleri piyasaya sızdırılmıştı. VentureBeat'e göre, Wallee kod adı verilen telefonun 3.5mm kulaklık girişi bulunmayacak, öne bakan stereo hoparlörler cihazda yer alacak. HTC tarafından üretilecek olan yeni telefonlarda farklı bir üretim planı sunulacak. Pixel XL halefi HTC yerine LG tarafından yapılacak. Bu bakımdan HTC ve LG tarafından üretilecek olan yeni Google Pixel 2 cihazları bu konuda farklı bir üretim alanı sürdürecek.

Google Pixel 2 Özellikleri Neler Olacak?

Google Pixel 2’de arkada cam penceresi biraz daha azaltıldı. Çiftli arka kameralarla birlikte sunulan çoğu amiral gemisinin aksine, sızdırmada telefon için tek bir kamera görülüyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy S8 ve LG G6 gibi diğer amiral gemilerine kıyasla cephedeki geniş çerçeveler fotoğrafın görselinde net bir şekilde görülüyor.

Google Pixel 2 Teknik Özellikleri Neler Olacak?

Daha önceki söylentilere göre Google Pixel 2’e Snapdragon 836 mobil platform, 4GB RAM ve 128GB dahili depolama olduğu belirtilmişti. Yakında çıkacak olan Pixel cihazlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgiler gelmeye devam edecek. Fakat Google Pixel 2 için bugüne kadarki süreç içerisinde en ciddi bilgiler son sızdırma ile birlikte sunuldu.