German Life projesinde fiyatlar 275 bin TL’den başlıyor

İzmir Ulukent’te yükselen German Life projesi yatırımcılarına yüzde 35 prim fırsatı sunuyor. Projede fiyatlar ise 275 bin TL’den başlıyor.

Bidri İnşaat imzasını taşıyan ve İzmir Ulukent’te hayata geçirilen German Life projesinde yatırımcılara yüksek prim şansı tanınıyor. projedeki fiyatlar ise 275 bin TL’den start veriyor.

Daire satışları başlanan proje İzmir Karşıyaka’ya yürüme mesafesinde yer alıyor. german life projesi İzmir’in gelişmekte olan ve gözde olması beklenen yerleşim yerlerinden Ulukent’te bulunuyor.

7 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen projede alanları 120 metrekare ile 152 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Teslim tarihleri Aralık 2017 olarak belirlendi

Aralık 2017'de teslim edilmesi beklenen proje iki blokta toplam 116 daireden meydana geliyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede 2+1 daireler 275 bin TL'den, 3+1 daireler ise 325 bin TL'den alıcı buluyor. Lansman dönemine özel fırsatlar sunulan projede daireler şerefiye farkı gözetilmeksizin aynı fiyata satışa sunuluyor.

Bittiğinde yüzde 35 oranında prim yapması beklenen projede 2+1 dairelerin 750 TL'den, 3+1 dairelerin ise bin TL'den kiracı bulması bekleniyor. Sunduğu Körfez manzarasıyla dikkat çeken projede daireler birinci sınıf ürünlerle teslim edilecek.
Emlak Gündem