Gebze'de silahlı çatışmada 7 kişi yaralandı

Gebze'de henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan silahlı çatışmada 7 kişi çeşitli yerlerden yaralanarak hastanelere kaldırıldı.

Gebze'de dün gece saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan silahlı çatışam sonucunda 7 kişi farkl ıyerlerinden yaralandı. Yaralılar civar hastanelere sevk edildi.

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, Gebze İstasyon Mahallesi Abdullah Horoz Caddesi'ne otomobillerle gelen 4-5 kişilik bir grup, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı diğer gruba tabanca ve pompalı tüfeklerle ateş açtı. Uzun süre silah seslerinin dinmediği olayda 7 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Olay yerine gelen polis ekipleri önlem alırken, 112 Acil Servis ekipleri yaralılara müdahalede bulundu. Darıca Farabi Devlet Hastanesi ile Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı.

Olay yerinde park halindeki 4 otomobil ile bazı işerlerinin duvarları kurşunların ve saçmaların hedefi oldu. 1 kişinin silahıyla birlikte gözaltına alındığı, çatışmaya karışan bazı kişilerin ise otomobille olay yerinden kaçtığı öğrenildi. Polis kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Yeni Şafak