GameLoft Iron Blade İle Geliyor!

Mobil oyun piyasasında en dikkat çeken üreticilerden bir tanesi olan GameLoft yeni ücretsiz bir oyun çıkardı.

Özellikle mobil oyunlar denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan GameLoft, yeni oyunuyla şimdiden dikkat çekmeyi başardı. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda yeni oyunun ücretsiz olacağının duyurulması, en cazip detaylardan bir tanesi oldu.

Orta Çağ’da Geçecek Yeni Bir RPG!

Oyun ile ilgili yapılan paylaşımlarda oyunun özellikle Orta Çağ zamanında geçeceği belirtilirken rol yapma türünde olduğu ifade edildi. Bu bakımdan özellikle rol yapma oyunlarını seven kişiler için yeni oyun, oldukça cazip olacak.

Android ve iOS işletim sistemlerine yönelik piyasaya sunulan oyunda kişiler farklı sınıflar arasında açacakları karakterlerle hikayede yer alacak. Özellikle rol yapma oyun türünün en iyi örneklerinden birisi olması beklenen yeni oyun, yapılan tanıtım sonrasında oldukça dikkat çekti.

Oyun üreticisinin GameLoft olması da pek çok kişinin oyuna ilgi göstermesini sağladı. Önümüzdeki dönemlerde oyunun en çok indirilenler listesinde yer alması bekleniyor. Oyunun özellikle grafikleri oldukça etkileyici. Orta Çağ mimarisini seven ve Orta Çağ zamanında geçen bir oyunu oynamak isteyen kişiler için en güçlü alternatiflerden bir tanesi şu anda GameLoft tarafından piyasaya sunulan yeni oyun.

Ücretsiz Olacak

Ücretsiz bir şekilde sunulan oyun, oyun için satın alma mağazasına da sahip. Bu açıdan oyun içinde durumu daha da cazip hale getirmek ve hızlı bir şekilde oyunda yükselmek isteyen kişiler, oyun içi satın alma özelliklerini deneyerek daha hızlı bir şekilde gelişme kaydedebilir.