Galaxy S8’de Cazip Özellikler Neler?

Galaxy S8 ile ilgili yapılan araştırmalarda özellikle telefonun hayatı kolaylaştıracak farklı özelliklerine vurgu yapıldı.

Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy S8 kullanıcıların hayatını daha iyi bir hale getirebilmek adına cazip özellikler sunuyor. Konu ile ilgili yapılan araştırmalar neticesinde özellikle telefonda yer alan mavi ışık filtresinin kullanıcıların işini kolaylaştırdığı görüldü. Öyle ki mavi Işık filtresi ile gece ve gündüz kullanımlarında gözü yormayacak bir telefona sahip olabilecek olan kişiler, böylece Galaxy S8’i daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilecek.

Özellikler Bitmiyor!

Konu ile ilgili yapılan diğer bir açıklamada ise özellikle ekranın sağ köşesinden sola doğru kaydırma işlemi yaparak vatandaşların ulaşabileceği özel bir ekranın olması ayarlamaları da kolaylaştırıyor. Bu bakımdan Galaxy S8 modelinde geliştirilen bu yeni özellik, kullanıcıların telefon kullanımlarını da hızlı hale getiriyor.

Telefon da dikkat çeken diğer bir detay ise güvenli klasör oluşturmak. Özellikle verilerini kurtarmak ve silinmesini istemeyen kullanıcılar yeni bir özel klasör açarak tüm içeriklerini burada toplayabilecek. Galaxy S8 ile birlikte gelen bir diğer özellik ise çift ekran kullanımı. Kullanıcıların çift ekran kullanımı sağlaması adına oldukça önemli.

Galaxy S8’de yer alan bir diğer özellik ise parmak sensör hareketleri. Kullanıcıların pek çok farklı işlem yapmasına imkan sağlayan bu hareketlerin öğrenilmesi ve ayarlar bölümünden özelleştirilebilmesi mümkün.