Galaxy S8 Mini Geliyor!

Galaxy S8 Mini ile ilgili daha fazla detay gelmeye başladı. İşte paylaşılan son rapor.

Samsung özellikle kullanıcıların farklı bir telefon deneyim elde edebilmesi adına Galaxy S8 serisini güncellemeye devam ediyor. Konu ile ilgili yapılan son açıklamalarda Galaxy S8 Mini adının verildiği yeni bir telefonun piyasaya sunulacağı belirtilirken, yeni telefonda yer alacak teknik özellikler şimdiden paylaşılmış durumda.

Telefonun Özellikleri Neler?

Açıklamalara göre Galaxy S8 Mini olarak adlandırılan yeni modelde Snapdragon 821 işlemci yer alacak. Bu işlemci modeli ile durumu cazip hale getirmeyi hedefleyen Samsung, özellikle 32 GB depolama alanı ve 4GB Ram sayesinde telefondaki performansı da üst seviyeye çekmeyi başarmış. 12 megapiksel çift kamera ile gelecek olan telefon, aynı zamanda görüntü açısından da oldukça başarılı. Önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtım çalışmaları ile birlikte yeni telefonun piyasaya sunulması beklenirken, özellikle piyasaya çıkacak yeni modellerin kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merak ediliyor.

Yeni telefon modelinin ilk satış yeri ise Güney Kore olacak. Güney Kore'de yapılacak çalışmalar neticesinde cep telefonun farklı bölgelerde satışa çıkması mümkün. Fakat şu ana kadar paylaşılan bilgilere göre telefon için satış takvimleri netleşmiş değil. Bu bakımdan telefon için yapılacak resmi tanıtım sonrasında satış takvimi ile ilgili detaylara ulaşılabilir.