Galaxy S8 Active Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Galaxy S8 modeli ile ilgili yeni iddialar telefonun ne zaman satışa çıkacağı noktasında önemli bilgiler sunuldu.

21 Haziran tarihi itibariyle Samsung Galaxy S 8 serisi piyasaya sunulurken, Galaxy S8 Active modelinin de satışa hazır hale getirildiği belirtildi. Uzun zamandan beri merakla beklenen bu telefon modeli için beklenen açıklamanın yapılmış olması, gözleri satış dönemine çevirdi.

Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Konu ile ilgili yapılan açıklamalara göre yeni telefon modeli Temmuz ve Ağustos aylarında satış için raflara gelecek. Bu açıdan önümüzdeki 2 ay boyunca dünyanın farklı bölgelerinde kademeli bir şekilde satışa çıkacak olan yeni telefon modelleri, kullanıcıların ihtiyacını karşılayabilecek.

Galaxy S8 serisinin tüm özelliklerini barındıran ve çok daha dayanıklı bir versiyonu olarak dikkat çeken Galaxy S8 Active, tanıtım sonrasında bu konuda büyük bir beğeni toplamıştı. Yapılan son açıklamalar sonrasında ise Galaxy S8 modelinin çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sunulacağının duyurulması, telefon için beklentileri daha da arttırdı. Önümüzdeki günlerde telefon için Samsung tarafından resmi satış dönemine geçildiğinin duyurulması ve ardından telefonların satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy S8 Active Teknik Özellikleri

Batarya: 4200mAh

Kamera: Arka 15MP ve ön kamera 10MP

Dahili Bellek: 32GB ve 64GB

RAM: 5GB

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 830 SoC

Ekran: 5.2 inç, Super AMOLED

Çözünürlük: 3480 x 2160

Özellikler: Retina tarayıcı, IP68 standardında şok, toz ve su geçirmez kasa, 3G, 4G LTE, Wi-Fi ve hızlı şarj