Galaxy S8 Active Göründü! İşte Detaylar

Galaxy S8 ile ilgili beklenti yaratan Galaxy S8 Active modeli ilk kez görüldü. İşte detaylar.

Galaxy S8 Active ile ilgili uzun zamandan beri beklenti oluşurken, özellikle Galaxy S8 Active modelinin Samsung resmi internet sitesinde görülmesi ile birlikte cihaz hakkındaki tüm soru işaretleri de giderildi.

S8 Serisi Active İle Güçlendi

Galaxy S8 serisinin piyasaya sunulması ile birlikte Galaxy S8 Active için geri sayım da başlamıştı. Öyle ki diğer serilerde olduğu gibi S8 serisinde de yine Active serisi piyasaya sunulacaktı. Resmi internet sitesinde yer alan detaylar ile birlikte Galaxy S8 Active modeli hakkında soru işaretleri giderildi. SM-G892A model numarasıyla gelen cihaz, farklı özellikleri ve korumalı yapısıyla dikkat çekiyor.

Galaxy S8 Active modelinin S8 serisinden ayrılan en önemli özelliği dayanıklılık. Active serisiyle durumu daha da cazip hale getiren Samsung, daha dayanıklı cihaz arayanlar için ideal durumda. Android 7.0 işletim sistemiyle gelecek cihazda diğer detaylar henüz netleşmiş değil. Fakat önümüzdeki günlerde yeni telefon modeliyle ilgili tüm ayrıntıların paylaşılması bekleniyor.

Galaxy S8 Active Modelinde Neler Olacak?

Galaxy S8 Active ile ilgili detaylar paylaşılmamış olsa da beklentilere göre yeni telefonda yer alabilecek özellikler şöyle;

5.8 inç AMOLED ekran

Exynos 8895 ve Snapdragon 835 işlemci

4GB RAM

3500 mAh batarya

Beklentiler S8 serisi ile benzer şekilde bir dayanıklı versiyonun geleceğini gösteriyor. Fakat bu konudaki net bilgiler, ancak Galaxy S8 Active tanıtımı sonrasında öğrenilecek.