Galaxy Note Fan Edition 7 Temmuz'da Gelecek

Samsung Galaxy Note Fan Edition ile ilgili yeni söylentiler geldi. İşte detaylar.

Birkaç söylentiden sonra Samsung, Güney Kore'de Samsung Galaxy Note Fan Edition (Galaxy Note FE) olarak yenilenmiş Galaxy Note7 ünitelerini sunacağını resmen duyurdu. Samsung Galaxy Note Fan Edition için açıklamalar sonrasında cihazın, pil sorunu nedeniyle kullanımdan kaldırılan Galaxy Note7 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olacağı görüldü. Üstelik yenilenen cihazlar Note7'den daha da iyi durumda. 8-Noktalı Pil Güvenliği Kontrolü ve daha çok katmanlı güvenlik önlemleri protokolü uygulanmış olan bu cihaz, Samsung Galaxy Note Fan Edition olarak ciddi bir ilgi görebilir. Daha küçük bir 3.200mAh pil ile gelecek telefon, aynı zamanda kullanıcıların güvenliğini de üst seviyelere çekmiş durumda.

Samsung Galaxy Note Fan Edition Özellikleri Neler Olacak?

Samsung Galaxy Note Fan Edition için yapılan açıklamalarda telefonun Android Nougat işletim sistemini kullanacağı ifade edildi. Ayrıca telefonda Bixby Home ve Bixby Hatırlatma gibi özellikler de yer alacak.

4 Farklı Renkle Gelecek

Samsung Galaxy Note Fan Edition (Galaxy Note FE) mavi, altın, gümüş ve siyah renklerinde gelecek ve 7 Temmuz'dan itibaren Güney Kore'de satışa çıkacak. Ancak cihaz için Samsung henüz fiyat açıklamadı. 7 Temmuz tarihinde satışta olacak cihazın, farklı ülkede satışa çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.