Galaxy Note 8’in Detaylı Çizimleri Sızdırıldı

Samsung telefonun üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü Galaxy Note 8'in detaylı çizimleri sızdırıldı.

Samsung'un özellikle uzun zamandan beri büyük bir beklenti yaratan yeni modeli Galaxy Note 8 henüz tanıtılmadı. Önümüzdeki aylarda marka tarafından yeni model için tanıtımının yapılması beklenirken, özellikle bu yeni model piyasalarda büyük bir etki görebilir. Yapılan son sızdırmalarda Galaxy Note 8 için detaylı çizimlerin paylaşıldığı ifade edilirken, tasarımları görünen yeni telefon modeli oldukça dikkat çekti. Fakat bugüne kadar Galaxy Note 8 için ciddi bir sızdırmanın yapılmamış olması, aynı zamanda tüm dikkatlerin Samsung'a çevrilmesini sağladı.

Çizimlerde Note 8

Çizimlerde telefonun sadece ön ve arka yüzü değil aynı zamanda yan bölümleri de net bir şekilde görülebiliyor. Bu bakımdan telefon için nasıl bir yeniliğin sunulacağı ve bu konuda beklentilerin karşılanıp karşılamayacağı da çizimler doğrultusunda ortaya çıkabiliyor.

Yapılan sızdırmalara göre telefonun ön bölümü neredeyse çerçevesiz bir şekilde gelecek. Bu bakımdan daha büyük bir ekranda çalışma imkanı elde edecek olan kullanıcılar, Galaxy Note 8 modeli ile birlikte sınırları kaldıracak. Bu durum özellikle büyük ekran kullanmayı seven kişilerin de Galaxy Note 8’i tercih etmesini sağlayacak.

Sol tarafta ses açma ve kapama tuşlarına yer verilirken aynı zamanda yapay zeka ile oluşturulmuş olan sanal asistan tuşu da yine sol tarafta bulunuyor. Sağ tarafta ise sadece güç tuşuna yer verilmiş. Özellikle kişiler için farklı bir şekilde hizmet sunmayı hedefleyen Samsung bu konuda telefonda farklı özelliklere yer vermeyi hedefliyor. Beklentilerin karşılanması ise kısa süre içerisinde markanın bu alanda dikkat çekmesini sağlayabilir.