Galaxy Note 8’in Çizimleri Sızdırıldı

Samsung tarafından 2017 yılı içerisinde tanıtılması beklenen Galaxy Note 8’in resmi çizimleri sızdırıldı.

Özellikle Ağustos ve Eylül ayında tanıtılarak yine büyük bir sükse yaratması beklenen Samsung Galaxy Note 8, uzun zamandan beri farklı bilgiler ile gündeme geliyordu. Konu ile ilgili yapılan son paylaşımlarda ise özellikle cihazın çizimlerinin sızdırıldığı ifade edildi.

Galaxy Note 8 Sızdı!

Galaxy Note 8’e ait olduğu iddia edilen görseller, oldukça dikkat çektiği gibi pek çok güvenilir kaynakta yer alarak bu konuda beklentileri artırdı. Özellikle Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine göre daha da ekran köşeleri daralan ve daha büyük bir ekrana sahip olan Galaxy Note 8 kullanıcılarının dikkatine daha fazla çekebilir.

Kulaklık girişine yer veren Samsung, özellikle alt kısma yerleştirdiği bu kulaklık girişi ile daha kolay ve pratik bir kullanım sağlayacak. Snapdragon 835 yonga seti ile desteklenmesi beklenen cihaz aynı zamanda donanımlarıyla daha pek çok konuda soru işareti oluşturmuş durumda. Sızdırılan çizimler ile birlikte telefonun tasarım noktasında önemli bilgilerine erişim sağlanırken, şu anda en çok merak edilenler arasında telefonda yer alacak donanımlar.

Bugüne kadar sızdırmalarda çok ciddi veriler sunulmadığından dolayı sadece söylentilerde donanımlar için söylentiler bilgiler mevcut. Sızdırmalara göre 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızanın telefonda yer alacağı belirtiliyor.