Galaxy Note 8 Görüldü!

Samsung tarafından piyasaya sunulacak Galaxy Note 8'in daha kapsamlı tasarımları görücüye çıktı.

Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan fiyasko sonrasında, Samsung Galaxy Note 8 modelleri için çalışmalar hızlandırıldı. Elde edilen son bilgilerde markanın daha hızlı bir şekilde yeni modeller için çalışacağı belirtildi.

Sorunsuz Modeller Geliyor

Galaxy Note 8 ile ilgili sızdırma, özellikle Galaxy Note 8 tasarımı gözler önüne seriyor. Görülen telefon modelinde çerçevesiz ve tamamen ekranla kaplı bir telefonun hazırlandığı görülürken, telefon tasarımı ile geçer not almaya başardı.

Parmak izi sensöründe Galaxy Note 8 ile birlikte ekran altına alındığı görülüyor. Bu açıdan bakıldığında kullanıcılar Galaxy Note 8 modeli ile birlikte daha farklı ve alternatif bir telefon modelini kullanma şansına sahip olacak.

Konu ile ilgili yapılan paylaşımlarda kullanıcılarının Galaxy Note 7'de yaşadığı hataların Galaxy Note 8 ile yaşamayacağı ve bu noktada güvenliğin yeni telefonlar ile birlikte sağlanacağı belirtildi. Galaxy Note 8'in sızdırılan görüntülerinden elde edilen bilgiler sadece parmak izi sensörü ile ilgili olurken özellikle geniş tasarımın büyük batarya ile telefonun sunulabileceği de görüldü. Bu bakımdan batarya konusunda güvenli bir model sunan Samsung, aynı zamanda yüksek kapasiteli bataryası ile kullanım açısından işleri biraz daha kolaylaştıracak.

Galaxy Note 8 modelinin paylaşılmasının ardından şimdi gözler diğer özelliklerini sızdırılmasının çevrilir. şu ana kadar tasarım dışında herhangi bir özellik Paylaşılmaz Ken kullanıcılar için oldukça beklenti yaratılmış durumda