Galaxy Note 7 Fandom Edition geliyor!

Galaxy Note 7 Fandom Edition İle ilgili önemli detaylar paylaşıldı. İşte gelecek yeni versiyon.

Samsung Galaxy Note 7 modelinin yeni versiyonlarını geliştirebilmek adına çalışmalarını yaparken, gündemde yer alan haberler oldukça dikkat çekti. Galaxy Note 7'nin yeniden piyasaya sürülmesi adına Fantom Edition olarak adlandırılan yeni bir versiyon üzerinde çalışan Samsung, 7 Temmuz tarihinde Güney Kore'de piyasaya sunulacak.

İlk Kore’de Görülecek

İlk olarak bu ülkede satışa çıkacak olan ürün kısa süre içerisinde diğer bölgelerde de satışa çıkarılabilir. Fakat paylaşılan ilk bilgilerde henüz satışa çıkarılacak olan tarihler ve ülkeler hakkında net bilgiler paylaşılmadı. Açıklamalara göre Samsung 400 bin adet Galaxy Note 7 Phantom Edition modelini Güney Kore'ye gönderecek ve satışa çıkaracak.

Sınırlı sayıda üretilecek olan bu cihazın özellikle piyasadan ilgi görmesi halinde daha fazla üretilmesi ve farklı bölgelerde satışa çıkması kesin olarak görülüyor. Özellikle Galaxy S8 modelinin piyasaya sunulmasının ardından kaybettiği prestijini geri kazanan Samsung'un, Galaxy Note 7 için de uygun bir zemin hazırladığı ve Galaxy Note 7 modellerini piyasaya sunabilmek adına uygun ortamı oluşturduğu belirtiliyor.

Önümüzdeki dönemlerde yapılacak çalışmalar ve marka tarafından gerçekleştirilecek olan tanıtımlar bu noktada oldukça dikkat çekici. Piyasaya sunulacak yeni telefon modeli ile ilgili henüz detaylar netleşmiş değil.