Galaxy J7 (2016) Samsung Pay Desteği Verecek

Samsung Galaxy J7 2016 ile ilgili yapılan son açıklamalarda, cihazın Samsung Pay desteği vereceği belirtildi.

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy J7 Max akıllı telefon modelini tanımıştı. Marka, aynı zamanda seçkin mevcut J serisi cihazlarda ödeme sisteminin kullanıma sunulacağını söylemişti. Gelinen noktada, Galaxy J7 (2016) için Samsung Pay Mini için destek ekleyecek yeni bir güvenlik güncelleştirmesinin başlatıldığı duyuruldu.

Samsung Galaxy J7 2016 Ödeme Sistemi Neler Değiştirecek?

Güncellemeden sonra yeni bir Samsung Pay Mini uygulaması cihazlara gelecek. Samsung Pay Mini, Paytm cüzdanını kullanıyor. Bu bakımdan kişilerin öncelikli olarak ayarlarını yapması gerekiyor. Ödeme gibi durumlarda ise kodu tarayarak veya cep telefonu numarasını kullanarak işlemler tamamlanabilir. UPI (Birleştirilmiş Ödeme Arabirimi) gibi özel altyapıların kullanıldığı sistemde, banka hesabına para göndermeniz de mümkün.

Samsung Galaxy J7 2016 Güncelleme Detayları Neler?

Samsung Galaxy J7 (2016) güncelleme J710FXXU3AQF6 136.32MB boyutunda. Kararlılık iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri içeren güncelleme şu an için sadece Hindistan sunulacak. Bu güncelleme sonrasında ise kişilerin yeni sistemi deneyebilmesi mümkün. Aynı zamanda Hindistan dışında yeni güncellemenin de sunulması bekleniyor. Fakat şu an için Samsung Galaxy J7 2016 ile gelen yeniliğin geleceğe yönelik takviminin nasıl olacağı, güncelleme ile nelerin sunulacağı detaylı olarak belli olacak. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde gelecek güncelleme ve resmi açıklamalar merakla bekleniyor.