Galatasaray 'Leiva' transferini gündemden düşürdü

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Nazifoğlu, Leiva transferini gündemden düşürdüklerini ve alternatif isimlere yöneldiklerini açıkladı.

İngiliz takımı Liverpool’da bir süredir top koşturan Brezilyalı yetenekli futbolcu Leiva’yı transfer etmek içi uğraşan Galatasaray hedefine ulaşamadı. Nazifoğlu yaptığı açıklamalarda Levia’nın çok gelmek istediğini ancak teknik direktörünün müsaade etmediğii ifade etti.

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, İngiliz ekibi Liverpool'da forma giyen Brezilyalı futbolcu ile son kez görüştüklerini belirterek, "Leiva gelmeyi çok istiyordu ancak teknik direktörleri bırakmadı. Transferi gündemimizden düşürdük. Alternatif olarak düşündüğümüz isimler var. O isimlere yöneldik." diye konuştu.

Orta saha için mutlaka bir transfer yapacaklarını anlatan Nazifoğlu, geçen sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Belçikalı savunma oyuncusu Jason Denayer ile görüşmelerinin devam ettiğini dile getirerek, "Görüşmeler olumlu geçiyor. Denayer'in dönme ihtimali var." ifadelerini kullandı.

AA