Fiat’tan Haziran Kampanyası

Fiat tarafından yapılan açıklamalarda, Haziran ayı kampanyasının başlatıldığı belirtildi.

Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobil markalarından bir tanesi olan Fiat, Haziran ayında yine birbirinden cazip kampanyalarla sıfır araç almak isteyenlere seçenek sunuyor. Özellikle son dönemlerin en gözde modellerinden bir tanesi olan Egea ailesinde dahi 20 bin TL’ye 15 aya kadar sıfır faizli kredi imkanının sunulması oldukça dikkat çekti.

Kampanya Oldukça Dikkat Çekti

Açıklamalarda otomobil markalarından yönelik hazırlanan kampanyalar ile ilgili detaylar paylaşılırken en çok dikkat çeken model belirtildiği gibi Egea oldu. Modellerde iki farklı seçenek sunan Fiat, özellikle 20 bin TL ve 30 bin TL’ye göre farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Sıfır faizli kredi isteyen kişiler için tek alternatif 20 bin TL’ye 15 aya kadar vade ile kredi seçeneği olurken, düşük faizli daha yüksek kredi almak isteyen kişiler 30 bin TL’ye 30 aya kadar vade ile 0.90 faizli kredi seçeneği sunuluyor.

Fiat 500 ailesinde de ile yüzde sıfır faizli kredi fırsatı sunulurken, bu araçların dışında Linea Punto modellerinde 15 adet 15 bin TL’ye kadar yüzde sıfır faizli kredi imkanı sunuluyor. Sağlanan imkanlar özellikle yüksek bir peşinatı olan kişiler için alternatif bir fırsat yaratıyor. Öyle ki araç için kalan 15 bin TL’lik kısmı kredi ile karşılayabilecek olan vatandaşlar, hem faiz ödemeyecek hem de 15 ay içerisinde aylık 1000 TL taksitle araç parasını karşılayabilecek.

Fiat tarafından yapılan açıklamalarda, mevcut kampanyanın sadece Haziran ayı içerisinde sunulacağı belirtilirken satış noktalarında gerekli olan başvuruların yapılarak araçların satın alınabileceği ifade edildi.