Fenerbahçe, Sosa ve Gomez'i yakından takip ediyor

Fenerbahçe yönetiminin devre arasında Beşiktaş'ın eski oyuncuları Sosa ve Gomez'e teklif yapacağı iddia edildi.

Sabah'ta yer alan habere göre Jose Sosa’nın Milan’da, Mario Gomez’in ise Wolfsburg’daki durumlarını uzaktan izleyen Fenerbahçe, iki futbolcu için de uygun ortam oluşmasını bekliyor.

HEM BEŞİKTAŞ'IN HEM FENERBAHÇE'NİN

TEKLİF GÖTÜRMESİ BEKLENİYOR

Milan'da forma şansı bulamayan Jose Sosa'yla ilgili Beşiktaş'tan başka bir takımın da ilgisinin bulunduğu iddiası futbol gündemine bomba gibi düştü. Sarı lacivertlilerin devre arasında 10 numara bölgesi için Sosa'yı kiralayacağı yönünde dedikodular çıksa da Fenerbahçe Kulübü'den konuya dair bir açıklama gelmedi.

İddiaya göre, Fenerbahçe Sosa'nın kulübündeki durumunu belli aralıklarla takip ediyor. Ancak Sosa'nın henüz Milan'dan ayrılmak gibi bir düşüncesi yok. Bu nedenle Fenerbahçe herhangi bir adım atmadı. Sarı lacivertli kulübün takip ettirdiği oyuncular arasında Beşiktaş'tan ayrılıp Almanya'nın Wolfsburg takımına transfer olan Mario Gomez de var. Golcü futbolcunun, takımından ayrılma ihtimali doğarsa, Fenerbahçe girişimde bulunabilir. Ancak henüz resmi bir girişim yok.

BEN ARFA İHTİMALİ DEVAM EDİYOR
Sezon başında Fenerbahçe'nin teklifine rağmen bedelsiz olarak Paris Saint Germain'e transfer olan Hatem Ben Arfa ise, en ciddi aday olarak görülüyor. Fenerbahçenin, kulübünden ayrılık sinyalleri veren Ben Arfa'ya "Devre arası seninle görüşebiliriz" mesajı iletiği konuşuluyor.

Sabah