Doğulu konserinde 'dev Türk Bayrağı' sürprizi

Kenan Doğulu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda binlerce kişiye seslenen Kenan Doğulu açılışını 10. yıl marşıyla ve Türk bayrağı ile yaptı.

Yaklaşık 3,5 saat sahnede kalan Kenan Doğulu dinleyenlerine zaman zaman duygu dolu anlar yaşattı. ‘Tadım ile Yaz Konserleri’ kapsamında tertiplenen konserde Kenan Doğulu’yu dinlemek için Harbiye’yi dolduranlar arasında yasemin Allen, Bengü, Fettah can, Cansu Kurtçu, Şebnem Bozoklu ve ailesi, Sarp Akkaya gibi ünlü isimler de vardı.

Konserin açılışında dev Türk bayrağını barkavizyona yansıtan Doğulu dinleyenlerden büyük takdir topladı. Devamında ise Doğulu seyircilerle birlikte hep bir ağızdan 10. yıl marşını söyleyerek duygu dolu anlar yaşattı.

Kenan Doğulu’yu dinlemeye gelen isimler arasında eskiden uzunca bir süre vokalistliğini yapmış olan bengü de vardı. Doğulu bir ara eski vokalisti ünlü şarkıcı Bengü’yü sahneye davet ederek birlikte düet yaptı.

Doğulu konserinde ‘geçirilen zor günlerde birlik olmanın, birlikte hareket etmenin ve kenetlenmenin ne denli önemli olduğuna’ değindi.