Diriliş Ertuğrul sevenlerine yapımcıdan kötü haber

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı, yeni sezonun 1-2 hafta gecikmeli başlayacağını duyurdu.

Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Diriliş Ertuğrul'un hayranları, yeni sezon için biraz daha beklemek zorunda kalacak. Tekden Film Yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesabından dizinin bu sezon 1-2 hafta gecikmeli başlayacağını duyurdu.

"DARBE SÜRECİ HAZIRLIKLARIMIZI ETKİLEDİ"

Bozdağ'ın sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklama şöyle: "Bu yıl yaşadığımız darbe süreci hazırlıklarımızı menfi yönde etkilemiştir. Yeni eğitimler sırasında bir oyuncumuzun ağır bir şekilde yaralanması, çekim takvimini bir hayli ileri atmıştır. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ve işimizi titizlikle yapma gayretiyle bu sezon bir kaç hafta gecikmeli başlayacağız. Gecikmeden dolayı izleyicilerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit etmekteyiz. İnşallah Ekim ayı içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleriyle buluşacaktır."

Dizinin başarılı oyuncusu Çağdaş Onur Öztürk, film için aldığı binme dersi sırasında attan düşerek ağır yaralanmış, geçirdiği ameliyat sonrası sağlık durumunda ilerleme olduğu belirtilmişti.