DAEŞ küçük çocuklara 2 kişiyi infaz ettirdi

Terör örgütü DAEŞ iki küçük erkek çocuğuna, elleri bağlı iki kişiyi başından vurdurarak öldürttü.

Terör ögütü DAEŞ kan donduran bir infaz videosu paylaştı. İnfaz videosunda iki küük erkek çocuğu elleri arakadan balı iki kişiyi işkence ederek öldürdü. Sosyal medyada da yayılan video dehşet verici karelr barındırıyor.

DAEŞ'in Afganistan'da çektiği vahşi infaz videosunda iki küçük erkek çocuğu elleri arakadan bağlanmış iki rehineyi başlarına kurşun sıkarak infaz ediyor.

Milliyet'te yer alan habere göre kan donduran DAEŞ infaz görüntüleri bu kez Afganistan'da çekildi. DAEŞ tarafından mahkum edilen ve casus olduğu iddia edilen iki kişi başlarından vurularak öldürüldü.

Ancak infazcılar bu kez ne iri yarı yapısıyla ne de İngiliz ya da Fransız aksanlarıyla dikkat çekti. Bu kez infazcılar küçük birer çocuktu.

Terör örgütü IŞİD'in yetiştirdiği, beyinlerini yıkadığı çocuklar gözlerini kırpmadan önlerinde diz çökmüş ve elleri arkadan bağlı halde duran iki kişiyi öldürdü. Üstelik infaz edilenler de çocuk yaşta.

Terör örgütü tarafından yayınlanan bir diğer videoda ise DAEŞ bayrağının dalgalandığı bir yerde ellerinde ağır silahlar olan yüzleri açık halde 4 DAEŞ'li terörist yerde diz çökmüş haldeki 3 kişiyi infaz ediyor.

Milliyet