Consumer Reports, Galaxy S8'i Zirveye Yerleştirdi

Consumer Reports tarafından yapılan açıklamalarda, mobil sektörde Galaxy S8'in en iyi telefon olduğu belirtildi.

Kullanıcı dostu ve özellikle fiyat özellikler kapsamında önemli karşılaştırmalar yapan Consumer Reports, yeni bir rapor paylaştı. Paylaşılan raporlarda Galaxy S8 serisinin yeni çıkmasına rağmen kısa süre içerisinde kullanıcıların dikkatini çektiği ve şu anda akıllı telefon sektöründe en iyi cihaz olarak yer aldığı belirtildi.

Bugüne kadar tüketicilere önerilen en iyi telefonu Samsung Galaxy S8 olduğunun açıklanması aynı zamanda Samsung için çok önemli bir reklam fırsatı yarattı. Tasarımı, etkileyici pil ömrü, ekran, kamera gibi özellikleriyle dikkat çektiği belirtilen Samsung Galaxy S8, aynı zamanda fiyatıyla da benzer modellere göre çok daha cazip bir fırsat yaratıyor. Bu raporlarda şu anda Galaxy S8'in piyasada satın alınabilecek en iyi tüketici dostu telefon olduğu net bir şekilde belirtilirken, bu raporun paylaşılması özellikle Apple cihazlarını kullanan kişilerin tepkisini çekti. Açıklamalarda en iyi akıllı telefon olarak Galaxy S8 duyurulurken daha önceki yıllarda da sürekli Samsung modellerinin birinci gösterilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz dönemlerde Galaxy S7 Edge gibi farklı modeller yine aynı firma tarafından verilmiş ve en iyi telefon olduğu noktasında raporlar ile paylaşılmıştı. Raporlardaki sonuçlar her ne kadar tartışma yaratsa da Samsung'un konuşulmasını sağladığından dolayı oldukça önemli görünüyor.