Ceylin'in ölümüyle ilgili şok detaylar

İzmir'de kaybolan ve karşı apartmandaki komşunun evinde ölü bulunan Ceylin Atik'in ölümüne dair şok eden detaylar ortaya çıkmaya başladı.

İzmir Ödemiş'te kaybolduktan sonra komşusunun evinde ölü olarak bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in ölümüne dair şok detaylar ortaya çıkmaya başladı. Ceylin'in dedesinin ifadelerinden, torununun ölü bulunduğu evin sahibi komşu Şükriye T.'nin acılı aile ile birlikte Ceylin'i aradığı ortaya çıktı. Bu durumda cinayetin planlanmış olabileceğini akıllara getirdi.

İzmir Ödemiş’te kaybolduktan 3 gün sonra karşı komşusunun evinde sandıkta ölü bulunan Ceylin Atik’in dedesi konuştu.

Ceylin'in dedesi: "Şükriye T., bizimle birlikte Ceylin'i aradı"

Acılı dede, komşu Şükriye T.’nin planlı bir şekilde torununu ölüdrmüş olabileceğini söyledi. Dede Mustafa Atik, Müge Anlı'ya yaptığı açıklamada; “Bu kadın bizimle birlikte Ceylin’i aradı. ‘Kim kaçırdıysa önce bana verin. Ellerimle parçalayacağım’ dedi. Torunumu öldürmeyi planlamış. Bana yardım edin. Bu işin peşini bırakmayın” diyerek acısını anlattı.

"Öldürdü çocuğumu"

7 yıldır torununa bakan babaanne Ülkü Atik de, “Çocuğumu baba geri verin. Öldürmüş, sandığa koymuş. Bir de oturup orada yemek yemiş. Öldürdü çocuğumu” dedi.


Katil zanlısı sormuş: "Sizin kameralar bizim evi alıyor mu?"

Ceylin'in ailesi ve katil zanlısının komşusu Abdil Çavdar, "Ceylin'in geçişini gördük fakat geri dönüşünü görmedik. Eşim iftar zamanında 4 yaşındaki kızımızı parka götürüyor, çocuğumuzu oynatırken katil zanlısı da eşimin yanına geliyor ve eşime 'Nihal hanım sizin kameralar bizim evi alıyor mu?' diyor. Eşim de 'Hayrola' deyince zanlı, 'Apartmandan 10 bin lira çalındı o yüzden girene çıkana bakalım' diyor. Ben de dahil bilmiyorum kameraların o açıya baktığını. Şükriye, eşimin ağzını arıyor ve bunu Ceylin öldürülmeden 1 gün önce yani cuma günü yapıyor, planlanmış olabilir" dedi.

Ceylin'e detaylı otopsi yapılacak

Habertürk Haber Merkezi'nden Neşet Dişkaya'nın aktardığı bilgilere göre, küçük Ceylin'in cesedinin çürümeye başladığı için vücudunda parçalar alınarak detaylı otopsi yapılmasına karar verildi. Ceylin Atik'in başına sert bir cisimle vurularak veya boğularak öldüğünün tahmin edildiği ancak otopside bunun tam olarak tespit edilemediği bildirildi.

Kaynak: Posta