Ceylin'in dedesinden canlı yayında kan donduran açıklamalar

Evinin karşısındaki parkta oynarken kaybolan ve dedesine gelen mesajla kaçırıldığı anlaşılan ve sonra komşularının evinde ölü bulunan Ceylin'in dedesi konuştu.

İzmir'in Ödemiş ilçesinde evlerinin hemen karşısında bulunan parkta oyun oynarken bir anda ortadan kaybolan ardından dedesinin telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" mesajı ile kaçırıldığı tespit edilen ve olaydan kısa bir süre sonra karşı apartmanlardaki komşularının bodrum katında sandığa kapatılmış şekilde cansız bedeni bulunan Ceylin Atik'in acılı dedesi Müge Anlı'nın Tatlı Sert programına katıldı.

Kendisine sorulan soruları yanıtlayan acılı dede canlı yayında kan donduran açıklamalarda bulundu. Acılı dede, zanlı Şükriye T.'nin Ceylin'i onlarla birlikte aradığını ve 'Kaçıranı bulursam onu ben paçalayacağım, lime lime edeceğim" dediğini açıkladı. Zanlı Şükriye T., acılı dede ve babaanne ile birlikte Ceylin'i aramış. Bu durum da akıllara "Cinayet planlanmış mıydı?" sorusunu getirdi.

Milliyet Kelebek'te yer alan habere göre, programa telefonla başka ailenin komşusu Abdil Çavdar ise "Zanlı benim eşime Ceylin kaçırılmadan bir gün önce 'Sizin kameralar bizim evi görüyor mu?' diye sormuştu." dedi.

Kaynak: Milliyet/Kelebek