Cem Yılmaz, Ebru Şallı ile aşk yaşadığı haberlerini yalanladı

Ünlü Komedyen, Ozan Güven'in eşi Türkan Derya'nın çektiği filmin galasına katıldı. Burada açıklama yapan Yılmaz, Ebru Şallı ile çıkan aşk yaşadığı haberlerini yalanladı

Yönetmen koltuğunda Türkan Derya’nın oturduğu ve başrollerini Burcu Biricik, Özgün Çoban ve Alican Yücesoy’un paylaştığı ‘Çok Uzak Fazla Yakın’ filminin galasına Cem Yılmaz da katıldı. Ünlü komedyen, Türken Derya’nın başarılı bir drama yönetmeni olduğunu dile getirerek, güzel bir film beklediğini belirtti.

Cem Yılmaz, şu sıralar Ozan Güven ile beraber GORA’nın devamı için çalıştıklarını, filmi 2017’nin ilkbaharında çekmeyi planladıklarını kaydetti. Yılmaz ayrıca önümüzdeki Ocak'ta da kısa bir film yapacağını dile getirdi.

"EBRU ŞALLI ÇOK SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIMDIR"

Bir basın mensubundan gelen “Televizyon düşünmüyor musunuz?” şeklindeki soruya esprili bir dille “Televizyon var benim evde” cevabını veren Yılmaz, “Teklif gelmiyor” dedi.

Ebru Şallı ile hakkında çıkan aşk haberlerini kendisinin de gazetelerden takip ettiğini söyleyen başarılı komedyen, “Çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Yıllardır da sizin sayenizde hep büyük aşklar yaşanıyor bitiyor. Özel hayatımızla ilgili yorumları sizlere bırakıyoruz.” diyerek, aşk haberlerini yalanladı.