Büyükyalı İstanbul'da fiyatlar belli oldu

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Yenigün ve Ziylan Gayrimenkul tarafından 11 bin 263 metrekare alana konumlandırılan Büyükyalı İstanbul'da fiyatlar belli oldu.

İstanbul'un en büyük yaşam projeleri arasında yerini alan Büyükyalı İstanbul'da fiyatlar belli oldu. Projede dairelerin metrekare birim fiyatları 13 bin TL'den başlıyor.

Son yıllarda hayata geçirilen markalı projeler ve ulaşım yatırımlarıyla değerine değer katan Kazlıçeşme'de yükselen Büyükyalı İstanbul, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına tanıtıldı. Düzenlenen lansmanın ardından resmi satışlarına başlanan Büyükyalı İstanbul projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul tarafından 111 bin 263 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.

Trafiksiz bir yaşam vadediyor

Ön satış döneminde yüzde 15'lik kısmının satışları tamamlanan Büyükyalı İstanbul projesi gayrimenkule yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yerini aldı. İstanbul'un kara, deniz ve raylı sistem ağının kesiştiği bölgesi Kazlıçeşme'de yükselen proje Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Mega projelere yakınlığıyla da yatırımcının gözdesi haline gelen Büyükyalı İstanbul, Marmaray ve Avrasya Tüneli'ne yakınlığının yanı sıra Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yolları sunmasıyla da trafik sorununu ortadan kaldırıyor.

Daire fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor

İnşaat çalışmaları devam eden Büyükyalı İstanbul'un ilk etabında yer alan 560 daire bulunuyor. Toplamda bin 404 bağımsız birimin yer aldığı projede dairelerin metrekare birim fiyatları 13 bin TL ile 25 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. "4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yükselen projeden Emlak Konut GYO’nun "Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz" kampanyası kapsamında yüzde 20 peşin, yüzde 10 ara ödeme ve 120 ay yüzde 0,70 vade farkıyla konut sahibi olunabiliyor.

Büyükyalı Kulübü'yle fark yaratacak

Teslimlerine 30 ay sonra başlanması beklenen Büyükyalı İstanbul projesi sosyal donatılarıyla da sakinlerine "iyi bir yaşam" vadediyor. Geçmişte askeriye tarafından tank bakım atölyesi olarak kullanılan ve 100 yıldır kamunun kullanımına kapalı olan arazi üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesinde yer alan tarihi binalar tekrar restore edilerek halkın hizmetine sunulacak. Büyükyalı Kulübü olarak adlandırılacak olan bu alanda performans merkezi, sergi merkezi ve diğer sosyal donatı alanları yer alacak.