Büyük ustaya boş salonda veda edildi

Yeşilçam sinemasının usta ismi Fikret Hakan'ın cenaze töreni boş salonda gerçekleştirildi.

Dün yaşamını yitiren usta sinema sanatçısı Fikret Hakan'ın cenaze töreni bugün buruk bir şekilde grçekleştirildi. Usta sanatçının cenaze töreninde büyük bir vefasızlık örneği yaşandı.

Fikret Hakan'a büyük vefasızlıkTürk sinemasının duayen isimlerinden Fikret Hakan, Kartal'da akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 83 yaşındaki usta oyuncu için bugün İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda tören düzenlendi. Büyük ustaya vedada salonun boş olması dikkatlerden kaçmadı.

Türk sinemasının duayen isimlerinden Fikret Hakan için İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda tören düzenleniyor. Usta oyuncunun anma törenine çok az sayıda kişinin katılması' vefasızlık'olarak yorumlandı. Boş salon objektiflere böyle yansıdı.

Fikret Hakana büyük vefasızlık

Asıl adı Bumin Gaffar Çıtanak olan Fikret Hakan bir süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dün 02.00 sıralarında ölen Hakan 83 yaşındaydı.

Kelebek/Hürriyet