Bulvar Loft'tan lansman öncesi avantajlı fiyatlar

Akfen inşaat ve İller Bankası'nın Ankara Gölbaşı'nda hayata geçirdikleri ortak projeleri bulvar Loft'un satışları başladı.

Basına tanıtılmadan önce avantajlı fiyatlar sunan Bulvar Loft projesindeki daire fiyatları 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında değişiyor. Bulvar Loft projesi Akfen İnşaat ve İller Bankası imzasıyla Ankara Gölbaşı'nda konumlandırıldı.

İller Bankası'nın 2015 yılında gerçekleştirdiği 38 bin metrekarelik arsa ihalesinde en iyi teklifi veren Akfen İnşaat'ın bölgedeki yeni projesi Bulvar Loft satışa çıkmak için gün sayıyor. Ön talep toplama çalışmaları devam eden projenin satışlarına 22 Eylül'de yapılacak lansmanın ardından başlanması planlanıyor.

Tanıtım öncesi indirimli fiyat avantajı

Daire fiyatlarının 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında değiştiği Bulvar Loft Ankara projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Lansman öncesi uygun ödeme koşullarının sunulduğu Bulvar Loft Ankara'dan daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinat ve 46 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

6 blok 820 daireden oluşuyor

Kasım 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Bulvar Loft ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bulvarloft.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. 6 blokta toplam 820 daireden meydana gelen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve güneşlenme terası mevcut.

Kaynak: Emlak Gündem