Bugün İstanbul’da trafik kilitlendi

Yüzyıl Köprüsü Atışalanı yönünde bu sabah her zamankinden daha yoğun bir trafik dikkat çekti. Nedeni ise, yol üzerinde araçtan atılan yaralı vatandaş.

İstanbullunun en büyük çilelerinden biri olan sabah trafiği bugün Yüzyıl Köprüsü Atışalanı yönünde hareket halinde olanlar için daha da içinden çıkılmaz bir hal aldı. Zaten yoğun trafiğin yaşandığı bölgede akıl almaz bir olay meydana geldi.

Hareket halindeki bir aracın içinde yol ortasına terk edilen yaralı bir vatandaş sağlık ekipleri müdahale edip de hastaneye sevk edilene kadar trafiği kilitledi.

Hürriyet’in haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Operatörü Murat Kazanasmaz bu sabah İstanbul'da trafiği kilitlenmesine neden olan olayı resmi twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Kazanasmaz, ''Yüzyıl Köprüsü Atışalanı yönünde bir kişiyi hareket halindeki araçtan attılar. Vatandaş yaralı. Bölgede trafik yoğun.'' şeklinde tweet paylaştı.

Terk edilen vatandaşa yaklaşık yarım saat sonra ilk müdahalenin yapılması ve hastaneye sevk edilmesiyle trafik akışı da normale döndü.
Hürriyet