Babacan Premium'dan ev sahibi olmak isteyenler için yepyeni iki kampanya

İstanbul’un gelişen yüzü Beylikdüzü’nde konumlandırılan Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde ev sahibi olmak isteyenler için iki yeni kampanya düzenlendi.

Projelerden ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenleri sevindirecek iki kampanya başlatıldı.

İstanbul Beylikdüzü’nde konumlandırılan Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde ev sahibi olamk isteyenler için iki yeni kampanyanın strartını verdiğini duyuran Babacan Holding; yüzde 5 peşinat, yüzde 0,70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle ya da şirket bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile ev sahibi olmayı ve yatırım yapmayı kolaylaştırıyor.

Kampanyanın 2016 yılının sonuna kadar süreceğini bildiren belirten Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan,

"Bizim işlerimizden biri de arazi geliştirmek, bu konuda uygun fırsatları değerlendiriyor ve arsa topluyoruz. Böylece binalarımızı kendi arsalarımızın üzerine inşa ediyor olmamız gayrimenkul yatırımcısına önemli avantaj sağlıyor. Bu sayede nitelikli, güvenli ve lüks yapıları uygun fiyatlara üretebiliyoruz. Kampanyalarımızda bankalarla çalışmıyor, yatırımcıya uygun şartlarda finansman sağlayabiliyoruz. Yeni kampanyamızı da düşük peşinat, düşük faiz oranları ve uzun vadeyle hayata geçiriyoruz" ifadelerini kullandı.

Ulaşım noktalarına yakınlığıyla dikkat çekiyor

Toplamda bin 216 konuttan oluşan Babacan Premium projesi 28 bin 620 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Residence, tower, terrace, home office, mall ve otel bölümlerinin bulunduğu projede residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.

Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim fırsatı

Daire fiyatlarının 288 bin TL'den başladığı Babacan Palace, 5 bin metrekarelik bir alanda hayata geçiyor. Projede alanları 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanan Babacanm Palace'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, SPA, tuz odası, sauna, Türk hamamı bulunuyor.
Emlak Gündem