Ayşegül ve Poyraz arasındaki buzlar eriyor mu?

Kanal D’nin fenomen dizisi Poyraz Karayel bu akşam 67. kez izleyenlerini ekrana kilitleyecek.

Kanal D’nin en sevilen yapımlarından İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın başrolde yer aldığı Poyraz Karayel bu akşam 67. kez sevenleriyle buluşacak. Geçen hafta ekranlara gelen bölümde Ayşegül ve Poyraz arasındaki mesafe daha da açılmış ve izleyenleri üzüntüye boğmuştu.

Ancak geçen haftanın son dakikalarında Poyraz’ın Çınar’ın karıştırdığı bir işler olduğunu Ayşegül’e söylemesi bundan sonraki süreçte ikili arasındaki buzların eriyeceğinin sinyallerini vermişti.

Yeni bölüm için 3 farklı fragman hazırlanan dizinin bu akşam ekranlara gelecek bölümünde tahmin edildiği gibi Ayşegül ve Poyraz arasındaki buzların erimeye başladığı görülüyor.


Poyraz Karayel 67. bölüm özeti


Poyraz şahit olduğu gazeteci cinayetinin hemen ardından soluğu Ayşegül’ün yanında alır. Ancak Ayşegül, Poyraz’ın Çınar’la ilgili söylediklerine inanmaz. Zülfikar ve Meltem, önce Umman evine gelen polisleri atlatmaya sonra da saklanacak bir yer bulmaya niyetlidir.

Sadreddin ise Yavuz’la ortak olabilmek için babasının arkasından bir iş çevirmeye karar verir. Ancak Poyraz’ın peşine düştüğü Çınar’ın herkesi şaşırtan kararları Sayguner evini karıştırırken, şüpheli tavırları da Ayşegül’ün kendini sorgulamasına sebep olacaktır. Çınar’ın gözaltına alınmasıyla gerçekler bir bir ortaya çıkarken Ayşegül ve Poyraz birbirlerine dair öğrendikleriyle yeni bir yol ayrımına gelirler.

Poyraz Karayel bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak.