Atalay Demirci de gözaltına alındı

Acun Ilıcalı'nın yetenek Sizsiniz programı ile üne kavulan komedyen Atalay Demirci de FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen darbe girişimin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında birçok ünlü isim de gözaltına alındı. Son olarak Acun Ilıcalı'nın Yetenek Sizsiniz isimli programı ile üne kavuşan komedyen Atalay Demirci de FETÖ ile ilişkili olabileceği düşüncesi ile gözaltına alındı.

Atalay Demirci, FETÖ'nün darbe girişimi soruşturması kapsamında Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı.

Komedyen Atalay Demirci, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi soruşturması kapsamında Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Anadolu Ajansı muhabirinin emniyet yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Demirci, Ankara Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

Demirci'nin işlemlerin ardından Adliyeye sevk edilecek

Demirci'nin, sosyal medya hesabından, FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen eski futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür ve basketbolcu Enes Kanter'le yazışmaları ortaya çıkmıştı.