Asus Zenfone 4 Max ortaya çıktı

Asus tarafından yapılan son tanıtımlarda Zenfone 4 Max adlı akıllı telefon duyuruldu.

Uzun zamandan beri yeni telefon çalışmalarını sürdüren Asus, devasa bataryası olan Zenfone 4 Max cihazıyla dikkat çekmeyi başardı. Resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen cihazda 5000mAh kapasitede bataryanın olması, kullanımı oldukça etkin bir hale getirecek. Telefonlardan uzun süreli bir performans bekleyen kullanıcıların bu aşamada mutlaka bu tip modelleri değerlendirmesi gerekirken, 5000mAh batarya sayesinde kişileri uzun bir süre batarya ve güç ihtiyacı olmamasını sağlayacak.

Asus Zenfone 4 Özellikleri Neler?

Tanıtımı yapılan cihaz için gerçekleştirilen incelemelerde bugüne kadarki en büyük kapasiteli telefonun Asus Zenfone 4 Max modeli olduğu ortaya çıktı. Yaptığı çalışmalar ile pek çok farklı konuda adından söz ettirmeyi başaran Asus, yeni telefonu ile piyasadaki tüm dengeleri değiştirmeyi hedefliyor.

Kullanıcıların uzun süreli sorunsuz bir kullanım sağlayabileceği bu telefonlarda tüm detaylar düşünülmüş durumda. Üstelik sadece bataryası değil batarya dışındaki detayları da oldukça ideal seviyelerde. Snapdragon 430 ve ya dört çekirdekli Snapdragon 425 kullanan iki farklı model olarak sunulan cihazda, 16 GB’dan başlamak üzere farklı depolama alanları sunuluyor. Üstelik 4GB Ram yine performans noktasında durumu iyi hale getirmiş durumda.

13 megapiksel arka kamerası ve 8 megapiksel sahibi kamerasıyla yedek destek veren Zenfone 4 Mac fiyatı ile merak uyandırıyordu. Açıklamalara göre telefonun Rusya'daki satış fiyatı 235 dolar olacak. Türkiye'de cihazın 1 milyar üzerinde bir etiket fiyatına sahip olması bekleniyor.