Antalya-Moskova uçuşu sırasında yaşamını yitirdi

Antalya-Moskova arası seferini gerçekleştiren Rus Azur Havayolları uçağında uçuş sırasında 50 yaşındaki bir kadın yolcu yaşamını yitirdi.

Uçakta yaşamını kaybeden 50 yaşındaki kadının cenazeci yolculuk bitene kadar uçağın koridorunda bekletildi. Antalya-Moskova uçuşu bu şekilde gerçekleştirildi.

Rus Azur Havayolları’na ait Antalya-Moskova uçuşunu gerçekleştirilen uçağın kalkışından 45 dakika sonra yaşamını yitiren kadın yolcu yolculuk bitimine kadar uçağın koridorunda bekletildi.

The Mirror gazetesinin haberinden konuyla ilgili edinilen bilgiere göre, 50 yaşındaki yolcunun cansız bedeni, uçak Moskova'ya inene kadar yaklaşık üç saat boyunca uçağın koridorunda bekletildi.

Hürriyet’in haberine göre, ölen yolcunun diyabet hastası olduğu ve ilaçlarını valizinin içerisine koyduğu düşünülüyor. İlaçları yanında olmayan yolcunun ölümü karşısında çaresiz kalan kabin ekibinin yanı sıra pilot acil uçuş planlamayarak Moskova’ya kadar devam etti. Yolcunun kalp yetersizliğinden yaşamını yitirmiş olabileceği tahmin ediliyor.
Hürriyet